Lütfen Bekleyiniz
Değerli Bağışçımız, Bağış sayfamızda ki çalışmadan dolayı bir süreliğine işlemlerinizi Tek Seferlik Ödeme seçeneği ile yapmanızı rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Online Bağış

 • Kış Yardımları
 • Acil
 • Gelir Temini
 • Genel
 • Kalıcı Projeler
 • Kurban
 • Su Kuyusu
 • Yetim
Mont
Dünyanın dört bir tarafında, kış aylarının gelmesiyle birlikte mont dağıtımları yapıyoruz. Sen de bir mont bağışla bir çocuğun yüzünü güldür.
Soba Dağıtımı
Yoksul coğrafyalarda desteklerinizle dağıtımını gerçekleştirdiğimiz sobalarla ihtiyaç sahibi aileler kış aylarını sıcak geçiriyorlar.
Battaniye Dağıtımı
Çadır kentlerde, kamplarda ve derme çatma barakalarda yaşayan mültecilerin soğuk kış aylarını sıcak geçirmeleri için battaniyeler ulaştırıyoruz.
Kış Yardımları
Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir tarafında gerçekleştireceğimiz yardım çalışmalarına ‘‘Bu Kış İyilik Yağsın’’ çağrısıyla başladık.
Bot
Soğuk kış aylarının gelmesiyle birlikte zor şartlar altında yaşayan kardeşlerimize bağışlayacağınız bir bot ile destek olabilirsiniz.
Gıda Yardımı
Kış aylarında başta mülteci kampları olmak üzere yoksul coğrafyalarda yaşanan gıda temini zorluğuna karşı desteklerinizle gıda kolisi dağıtımları gerçekleştiriyoruz.
Yakacak Yardımı
Yoksul ve savaş coğrafyalarında yaşayan ihtiyaç sahiplerine bir çuval kömür desteği vererek sıcak bir yuvada yaşamalarına katkı sağlayabilirsiniz.
Yemen
İç savaşın yaşandığı Yemen’de milyonlarca insan ilaç, gıda, hijyen malzemesine ulaşamıyor.
Mülteci Kampları
Savaş, ekonomik sorun, afet ve kriz gibi nedenlerle 70 milyon insan mülteci olarak yaşamını sürdürüyor. Desteklerinizle onları hayata hazırlıyoruz.
Pakistan Acil Yardım
Pakistan’da 3 aydır aralıksız devam eden yağışlar nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 900'ü geçti. Ülke genelinde 670 bin 328 ev hasar gördü, 145 köprü yıkıldı. Seller ayrıca 3 bin 82 kilometre kara yoluna zarar verdi. Zor durumda olan Pakistan’a desteklerinizle gıda, battaniye ve hijyen malzemeleri ulaştırıyoruz.
Suriye
Suriyeli mazlumlar için yürüttüğümüz kısa ve uzun vadeli projelerimize bağışlarınızla destek olabilirsiniz.
Afganistan Acil Yardım
Afganistan’daki istikrarsızlık nedeniyle milyonlarca insan temiz su ve gıdaya ulaşamıyor. Bölgeden gelen haberlere göre Eylül ayı sonunda gıda stoklarının tükenmesi bekleniyor. Ülkede zor şartlar altında yaşanan insanlara desteklerinizle gıda, su ve hijyen malzemeleri ulaştırıyoruz.
Gıda Kumanyası
Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ülkemizi de olumsuz etkiliyor. Bu ortamı mecbur olmadıkça evden çıkmayarak ve genel temizliğe dikkat ederek aşabiliriz.
Lübnan Acil Yardım
Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta yaşanan patlama sonrası evlerinden olan ve yardıma ihtiyaç duyan kardeşlerimiz için desteklerinizle temel insani yardım malzemeleri ulaştırıyoruz.
Filistin Acil Yardım
Abluka altında yaşayan Gazze halkına eğitim, barınma, sağlık, ve gıda desteği sağlamak için destek olabilirsiniz.
Bangladeş (Arakanlı Mülteci Kampları)
Soykırımdan kaçarak Bangladeş’e sığınan Arakanlı Müslümanlara kalıcı projeler ve temel yaşam malzemeleri ulaştırabilirsiniz.
Van
‘Gelir Temini Projesi’ kapsamında kamp içlerinde yük taşımacılığında kullanılan ‘‘van’’ dağıtımları gerçekleştirerek ailelerin geçimlerini sağlamalarına katkı sağlıyoruz.
Dikiş Makinesi
Bangladeş’te bulunan Arakanlı mülteci kamplarında yaşayan ailelerin geçimlerine kadınlarında katkıda bulunması için ‘‘dikiş makinesi’’ dağıtımları gerçekleştiriyoruz.
Rikşa
Arakanlı mültecilerin yaşadığı kamplarda, yoksul ailelerin geçimlerini sağlamaları ve ev ekonomisine katkıda bulunmaları için yerel insan taşıma aracı olan ‘‘rikşa’’ dağıtımları gerçekleştiriyoruz.
Bosna Büyükbaş Hayvancılık Projesi
Bosna’da yaşayan dar gelirli ailelere ‘Gelir Temin Projeleriyle’ destek oluyoruz. Kırsal kesimlerde yaşayan ailelere süt ineği vererek peynir, tereyağı, süt ihtiyaçlarını gidermelerini ve ürettikleri bu ürünleri satarak gelir elde etmelerine katkıda bulunuyoruz. Süt İneği; 2200 € GELİRTEMİNİ yaz 2989’a gönder 10 TL destek ol.
Burkina Faso Dokuma Tezgahı
Siyasi ve ekonomik krizlerin yaşandığı, dünyanın en yoksul ülkelerinden birisi olan Burkina Faso’ya başlatmış olduğumuz ‘Gelir Temini Projeleriyle’ destek oluyoruz. Kadınların ev ekonomilerine katkıda bulunması amacıyla hayata geçirdiğimiz ‘‘dokuma tezgâhı’’ projesiyle 25 kg ip ve dokuma tezgâhı vererek el becerileriyle gelir elde etmelerini sağlıyoruz. Dokuma Tezgâhı; 350 € DOKUMA yaz 2989’a gönder 10 TL destek ol.
Kudüs Dikiş Atölyesi
Kudüs’te yaşayan 12 yoksul kadına bölgede yaşayan eğitmenler tarafından dikiş, nakış eğitimi verilecek. Ardından dikiş atölyesinde çalışacaklar. Proje ile birlikte kadınlar el becerileriyle ürettikleri ürünleri satarak aile ekonomilerine destek olacak. Proje Maliyeti; 22000 € KUDÜS yaz 2989’a gönder 10 TL destek ol.
Bosna Küçükbaş Hayvancılık Projesi
Küçükbaş hayvancılık projesi kapsamında Bosna’da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere 2 koyun ve bir koç vererek gündelik gıda ihtiyaçlarını karşılamalarını ve ürettikleri süt ürünlerinin ticaretini yaparak geçimlerini sağlamlarına destek oluyoruz. Küçükbaş Bedeli; 675 € GELİRTEMİNİ yaz 2989’a gönder 10 TL destek ol.
Meslek Edindirme Projesi
Yoksulluğun hüküm sürdüğü ve geçim olanaklarının dar olduğu bölgelerdeki kardeşlerimize dikiş, bilgisayar, tarım
Sağlık Yardımları
Savaş ve kriz bölgelerinde yaşanan olaylardan dolayı hasta ve sakat kalan kardeşlerimize ilaç desteği sağlayarak,
Düğün, Mevlit Yemek İkramı
Koronavirüs nedeniyle iptal ettiğiniz düğün, nişan ve mevlit merasimi ikramlarınızı kardeşlerinizle paylaşarak mutluluğunuzu çoğaltabilirsiniz.
Sadaka
Her iyilik bir sadakadır
Genel Bağış
Bağışlarınızı din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın 5 kıtada 136 ülke ve bölgede ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz.
Katarakt Ameliyatı
Bağışlarınız ile yapılacak 15 dakikalık bir ameliyatla katarakt hastalarına ışık olabilirsiniz.
Gelir Temini
Proje genel fonuna dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.
Eğitim Yardımları
Yoksul ve geri kalmış ülkelerde yaşayan çocuklarımızı yarınlara hazırlamak için eğitim desteği
Katarakt (Serbest)
Bağışlarınız ile yapacağımız katarakt ameliyatlarına destek olarak onların gören gözleri olabilirsiniz.
Türkiye Eğitim Çalışmaları
Yurtiçi eğitim yardımlarımız kapsamında, desteklerinizle öğrenci kardeşlerimize okul çantası, eğitim araç gereçleri ve kırtasiye seti ulaştırıyoruz. Sizde yapacağınız yardımlarla bir çocuğumuzun eğitim hayatına katkıda bulunabilirsiniz.
Atkı-Bere-Eldiven
Kışın soğuğunu en çok yaşayan çocuklarımıza desteklerinizle atkı, bere ve eldivenler hediye ediyoruz.
Dini Bilgiler Eğitim Seti
Sadakataşı Derneği olarak üzerimize düşeni yaptık ve kardeşlerimizin dini bilgiye doğru bir şekilde ulaşabilmesi için “HER DİLE DİNİ EĞİTİM SETİ” projesini hayata geçirdik.
Zekat
Zekatlarınızı dünyanın farklı ülkelerindeki mağdur ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.
Medrese
Dünya üzerinde yeterli eğitim imkânı bulunmayan ülkelerde, çocuklar için yapılan eğitim merkezlerinin inşasında bağışlarınıza ihtiyaçları var
Hastane ve Sağlık Merkezleri
Geri kalmış coğrafyalarda çok küçük hastalıklar bile salgınlara ve toplu ölümlere sebep oluyor. Desteklerinizle inşa ettiğimiz hastanelerle kardeşlerimizi hayata tutunduruyoruz.
Okul ve Öğrenci Yurdu
Geri kalmış bölgelerde açmış olduğumuz okul ve yurtlarla çocuklarımıza eğitim ve barınma hizmeti veriyoruz. Sizde projelerimize bir tuğla koyarak destek olabilirsiniz.
Cami
İnşa edilen kalıcı projeler sayesinde bulundukları ülkelerde dini ve müfredat eğitimi alan kardeşlerimiz, misyoner kuruluşların bölge halkına yönelik olumsuz propagandalarının önüne geçmesi hususunda büyük önem taşıyor.
Külliye
Yetimlerin, mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin, eğitim, İbadet, sağlık ve diğer tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yaşam alanlarının yer aldığı mekanların inşası için bağışlarınıza ihtiyaçları var.
Adak Kurbanı
Adak vekaletlerinizin kesimlerini gerçekleştirerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Akika Kurbanı
Yeni doğan çocuklarınız için şükür amacıyla akika kurbanı bağışı gerçekleştirebilirsiniz.
Şükür Kurbanı
Elde ettiğiniz nimet için adadığınız şükür kurbanlarınızı yoksullara ulaştırıyoruz.
Adak-Akika-Şükür Kurbanı (Yurtiçi)
Türkiye’de yaşayan ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza kurban bağışlarınızı ulaştırıyoruz.
Çad Hisseli Su Kuyusu
Alt yapı sistemlerinin yetersiz olduğu, imkansızlıkların, kuraklığın hüküm sürdüğü topraklarda ve temiz içme suyu bulmakta zorlanan Çad’da açtığımız hisseli su kuyularıyla birlikte dünyanın en kurak bölgelerinden birisi olan ülkeye içilebilir temiz su ulaştırıyoruz.
Su Kuyusu
Desteklerinizle açmış olduğumuz su kuyuları, zor şartlar altında yaşayan ve temiz içme suyu bulamayan İnsanların en temel ihtiyacını karşılamış oluyor.
Yetim Sponsorluğu (1 Ay)
Yetim sponsorluğu ile dünyanın her köşesinde binlerce yetimin düzenli bakımını üstleniyoruz.
Yetim Destekleme (Serbest)
Bakımını üstlendiğimiz yetimler için yapılan projelerimize destek olabilirsiniz.
Yetim Eğitim Destekleme
Yetim yavrularımıza daha iyi bir eğitim sunarak onları yarınlara hazırlıyoruz. Çocuklarımızın düzenli eğitim masraflarını karşılanmasına katkı sağlayabilirsiniz.
Yetim Giyindirme
Dünyanın dört bir tarafında bakımlarını üstlendiğimiz binlerce yetime sadece bayramlarda değil düzenli olarak kıyafet ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sizde bir yetimin mutluluğuna katkıda bulunmak için destekte bulunabilirsiniz.
Yetim Sponsorluğu (1 Yıl)
Yetimlerin bir yıl boyunca eğitim, sağlık, gıda ve barınma ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Yetimhane Yardımı
Savaş, açlık, doğal afetler v.s. sebeplerden ötürü ailelerini kaybetmiş ve tamamen savunmasız durumda olan yetim yavrularımızı koruma altına alabilmek için desteğinize ihtiyacımız var.

Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

 • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
 • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
 • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz
SSL Şifreleme
Güvenli Ödeme
3D Secure
Doğrulama