Lütfen Bekleyiniz

Online Bağış

  • Vacib Kurban
  • Adak-Akika-Şükür
  • Su Kuyusu
  • Acil
  • Yetim
  • Kalıcı Projeler
  • Genel
Kurban 1. Bölge-2000 TL
‘‘Kurban İyiliği Yaşatır’’ 13 yılın vermiş olduğu güven ve tecrübe ile bu yılda kurban hisselerinizi başta ülkemiz olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki kardeşlerimize ulaştırıyor, bayram sevinçlerine ortak oluyoruz. Kurban hisse bedeli; 2000 TL
Kurban 2. Bölge-3500 TL
‘‘Kurban İyiliği Yaşatır’’ 13 yılın vermiş olduğu güven ve tecrübe ile bu yılda kurban hisselerinizi başta ülkemiz olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki kardeşlerimize ulaştırıyor, bayram sevinçlerine ortak oluyoruz. Kurban hisse bedeli; 3500 TL
Kurban 3. Bölge-5000 TL
‘‘Kurban İyiliği Yaşatır’’ 13 yılın vermiş olduğu güven ve tecrübe ile bu yılda kurban hisselerinizi başta ülkemiz olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki kardeşlerimize ulaştırıyor, bayram sevinçlerine ortak oluyoruz. Kurban hisse bedeli; 5000 TL
Adak Kurbanı
Adak vekaletlerinizin kesimlerini gerçekleştirerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Akika Kurbanı
Yeni doğan çocuklarınız için şükür amacıyla akika kurbanı bağışı gerçekleştirebilirsiniz.
Şükür Kurbanı
Elde ettiğiniz nimet için adadığınız şükür kurbanlarınızı yoksullara ulaştırıyoruz.
Adak-Akika-Şükür Kurbanı (Yurtiçi)
Türkiye’de yaşayan ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza kurban bağışlarınızı ulaştırıyoruz.
Su Kuyusu
Desteklerinizle açmış olduğumuz su kuyuları, zor şartlar altında yaşayan ve temiz içme suyu bulamayan İnsanların en temel ihtiyacını karşılamış oluyor.
Çad Hisseli Su Kuyusu
Alt yapı sistemlerinin yetersiz olduğu, imkansızlıkların, kuraklığın hüküm sürdüğü topraklarda ve temiz içme suyu bulmakta zorlanan Çad’da açtığımız hisseli su kuyularıyla birlikte dünyanın en kurak bölgelerinden birisi olan ülkeye içilebilir temiz su ulaştırıyoruz.
Bangladeş
Bangladeş dünyanın en gelişmemiş ülkeler arasında yer alıyor. 180 milyon nüfusa sahip olan ülke ekonomik kaynakların yetersizliği nedeni ile yoksulluk yaşamaktadır. Bir adet Tulumba 650 Euro-Bir adet Şadırvan 1300 Euro
Burkina Faso
Dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan Burkina Faso tropik bir iklime sahiptir. Ülkede kurak ve yağmurlu iki mevsim yaşanmakta. Halkın çoğunun yaşadı kırsal kesimde su emini kuyulardan karşılanmaktadır.
Çad
Çad dünyanın en kurak ülkelerinden birisidir. Başkent N’djamena’nın çok sınırlı bir kısmı dışında su şebekesi bulunmamaktadır.
Gana
Batı Afrika’da yer alan Gana’nın güney bölgeleri tropikal iklime sahipken kuzeyi kuraklık sorunuyla boğuşmaktadır.
Kenya
Somali’nin komşusu olan Kenya’da da birkaç yıl arayla kuraklıklar yaşanıyor. Ülkede su şebekelerinin zayıf durumda olmasından dolayı halk su temini konusunda sorun yaşamaktadır.
Mali
Batı Afrika ülkesi olan Mali’nin, güney bölgelerinde şehirleşme yaygınken kuzeyde sahra çölüyle kaplı olduğundan nüfus daha seyrektir.
Nepal
Asya’nın güneyinde yer alan Nepal’de muson iklimi görülmektedir. Yağışların yoğun olduğu ülkede yetersiz alt yapı hizmetleri ve barajların azlığı nedeniyle yeterince su birikimi yapılamamaktadır.
Nijer
Afrika kıtasının batısında yer alan ve dünyanın en fakir ülkelerinden olan Nijer’de çöl iklimi hakimdir. Aşırı sıcakların yaşandığı ülkede susuzluk en büyük problemlerden birisi durumunda. Sadece temmuz ve ağustos aylarında yağış alan ülkede nüfusun %50’si temiz suya ulaşmada sorun yaşmaktadır. Nijer’de temiz su problemi nedeniyle kolera, tifo, sıtma gibi salgın hastalıklardan her yıl binlerce insan hayatını kaybediyor. Bölge halkını salgın hastalıklardan korumak ve temiz suya ulaştırmak için su kuyusu projelerimizi hayata geçiriyoruz.
Somali
İç savaşların ve krizlerin gölgesindeki Somali’de, sağlık ve su gibi problemler yaşanmaktadır.
Tanzanya
Afrika’nın doğusunda bulunan Tanzanya’da altyapı sorunları ve iklim nedeniyle temiz suya ulaşmak oldukça güçtür.
Togo
Batı Afrika’da yer alan Togo’da tropikal ve nemli bir iklim görülmektedir. Gıda ve tıbbi malzemelerle birlikte ülkede ciddi bir şekilde temiz su sorunu yaşanmaktadır.
Konyetner Kent
Konteyner Kent Kuruyoruz Deprem felaketi nedeniyle evlerini kaybeden Elbistanlı aileler için konteyner kent kuruyoruz. Bir ev bedeli 100.000 TL'dir
Çadır Yardımı
Şimdi yaraları sarma vakti. Depremzede vatandaşlarımıza çadır yardımlarınızı ulaştırıyoruz. Bir çadır bedeli 10.000 TL
Türkiye Deprem
Depremin yaralarını birlikte saralım Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem sonrası 10 ilimizde büyük çaplı hasar meydana geldi.
Afganistan Acil Yardım
Afganistan’daki istikrarsızlık nedeniyle milyonlarca insan temiz su ve gıdaya ulaşamıyor. Bölgeden gelen haberlere göre Eylül ayı sonunda gıda stoklarının tükenmesi bekleniyor. Ülkede zor şartlar altında yaşanan insanlara desteklerinizle gıda, su ve hijyen malzemeleri ulaştırıyoruz.
Bangladeş (Arakanlı Mülteci Kampları)
Soykırımdan kaçarak Bangladeş’e sığınan Arakanlı Müslümanlara kalıcı projeler ve temel yaşam malzemeleri ulaştırabilirsiniz.
Filistin Acil Yardım
Abluka altında yaşayan Gazze halkına eğitim, barınma, sağlık, ve gıda desteği sağlamak için destek olabilirsiniz.
Gıda Kumanyası
Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ülkemizi de olumsuz etkiliyor. Bu ortamı mecbur olmadıkça evden çıkmayarak ve genel temizliğe dikkat ederek aşabiliriz.
Lübnan Acil Yardım
Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta yaşanan patlama sonrası evlerinden olan ve yardıma ihtiyaç duyan kardeşlerimiz için desteklerinizle temel insani yardım malzemeleri ulaştırıyoruz.
Mülteci Kampları
Savaş, ekonomik sorun, afet ve kriz gibi nedenlerle 70 milyon insan mülteci olarak yaşamını sürdürüyor. Desteklerinizle onları hayata hazırlıyoruz.
Pakistan Acil Yardım
Pakistan’da 3 aydır aralıksız devam eden yağışlar nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 900'ü geçti. Ülke genelinde 670 bin 328 ev hasar gördü, 145 köprü yıkıldı. Seller ayrıca 3 bin 82 kilometre kara yoluna zarar verdi. Zor durumda olan Pakistan’a desteklerinizle gıda, battaniye ve hijyen malzemeleri ulaştırıyoruz.
Suriye
Suriyeli mazlumlar için yürüttüğümüz kısa ve uzun vadeli projelerimize bağışlarınızla destek olabilirsiniz.
Yemen
İç savaşın yaşandığı Yemen’de milyonlarca insan ilaç, gıda, hijyen malzemesine ulaşamıyor.
Yetim Sponsorluğu (1 Ay)
Yetim sponsorluğu ile dünyanın her köşesinde binlerce yetimin düzenli bakımını üstleniyoruz.
Yetim Destekleme (Serbest)
Bakımını üstlendiğimiz yetimler için yapılan projelerimize destek olabilirsiniz.
Yetim Eğitim Destekleme
Yetim yavrularımıza daha iyi bir eğitim sunarak onları yarınlara hazırlıyoruz. Çocuklarımızın düzenli eğitim masraflarını karşılanmasına katkı sağlayabilirsiniz.
Yetim Giyindirme
Dünyanın dört bir tarafında bakımlarını üstlendiğimiz binlerce yetime sadece bayramlarda değil düzenli olarak kıyafet ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sizde bir yetimin mutluluğuna katkıda bulunmak için destekte bulunabilirsiniz.
Yetim Sponsorluğu (1 Yıl)
Yetimlerin bir yıl boyunca eğitim, sağlık, gıda ve barınma ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Yetimhane Yardımı
Savaş, açlık, doğal afetler v.s. sebeplerden ötürü ailelerini kaybetmiş ve tamamen savunmasız durumda olan yetim yavrularımızı koruma altına alabilmek için desteğinize ihtiyacımız var.
Medrese
Dünya üzerinde yeterli eğitim imkânı bulunmayan ülkelerde, çocuklar için yapılan eğitim merkezlerinin inşasında bağışlarınıza ihtiyaçları var
Hastane ve Sağlık Merkezleri
Geri kalmış coğrafyalarda çok küçük hastalıklar bile salgınlara ve toplu ölümlere sebep oluyor. Desteklerinizle inşa ettiğimiz hastanelerle kardeşlerimizi hayata tutunduruyoruz.
Okul ve Öğrenci Yurdu
Geri kalmış bölgelerde açmış olduğumuz okul ve yurtlarla çocuklarımıza eğitim ve barınma hizmeti veriyoruz. Sizde projelerimize bir tuğla koyarak destek olabilirsiniz.
Cami
İnşa edilen kalıcı projeler sayesinde bulundukları ülkelerde dini ve müfredat eğitimi alan kardeşlerimiz, misyoner kuruluşların bölge halkına yönelik olumsuz propagandalarının önüne geçmesi hususunda büyük önem taşıyor.
Külliye
Yetimlerin, mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin, eğitim, İbadet, sağlık ve diğer tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yaşam alanlarının yer aldığı mekanların inşası için bağışlarınıza ihtiyaçları var.
Meslek Edindirme Projesi
Yoksulluğun hüküm sürdüğü ve geçim olanaklarının dar olduğu bölgelerdeki kardeşlerimize dikiş, bilgisayar, tarım
Sağlık Yardımları
Savaş ve kriz bölgelerinde yaşanan olaylardan dolayı hasta ve sakat kalan kardeşlerimize ilaç desteği sağlayarak,
Genel Bağış
Bağışlarınızı din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın 5 kıtada 136 ülke ve bölgede ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz.
Sadaka
Kaza, musibet ve beladan kurtulmak için vereceğiniz sadakaları dünyanın dört bir tarafındaki yoksul ve yardıma muhtaç insanlara ulaştırıyoruz.
Düğün, Mevlit Yemek İkramı
Koronavirüs nedeniyle iptal ettiğiniz düğün, nişan ve mevlit merasimi ikramlarınızı kardeşlerinizle paylaşarak mutluluğunuzu çoğaltabilirsiniz.
Katarakt Ameliyatı
Bağışlarınız ile yapılacak 15 dakikalık bir ameliyatla katarakt hastalarına ışık olabilirsiniz.
Gelir Temini
Proje genel fonuna dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.
Eğitim Yardımları
Yoksul ve geri kalmış ülkelerde yaşayan çocuklarımızı yarınlara hazırlamak için eğitim desteği
Katarakt (Serbest)
Bağışlarınız ile yapacağımız katarakt ameliyatlarına destek olarak onların gören gözleri olabilirsiniz.
Türkiye Eğitim Çalışmaları
Yurtiçi eğitim yardımlarımız kapsamında, desteklerinizle öğrenci kardeşlerimize okul çantası, eğitim araç gereçleri ve kırtasiye seti ulaştırıyoruz. Sizde yapacağınız yardımlarla bir çocuğumuzun eğitim hayatına katkıda bulunabilirsiniz.
Atkı-Bere-Eldiven
Kışın soğuğunu en çok yaşayan çocuklarımıza desteklerinizle atkı, bere ve eldivenler hediye ediyoruz.
Dini Bilgiler Eğitim Seti
Sadakataşı Derneği olarak üzerimize düşeni yaptık ve kardeşlerimizin dini bilgiye doğru bir şekilde ulaşabilmesi için “HER DİLE DİNİ EĞİTİM SETİ” projesini hayata geçirdik.
Zekat
Zekatlarınızı dünyanın farklı ülkelerindeki mağdur ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

  • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
  • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
  • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz
SSL Şifreleme
Güvenli Ödeme
3D Secure
Doğrulama