Yemen Tuktuk Dağıtımı

Dünyanın dört bir tarafında yaşamlarını sürdüren yoksul ve ihtiyaç sahibi insanlara dernek olarak düzenli insani yardım ulaştırıyoruz. Eğitim, sağlık, su, ibadet ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kalıcı projeler ve su kuyuları inşa ediyoruz. Bu yardımların yanına insanlara mesleki eğitim vererek düzenli gelir sağlamaları amacıyla ‘‘Gelir Temini Projesi’’ ni hayata geçirdik. Birçok coğrafyada farklı mesleki alanlarda yaptığımız projeyle birlikte önceden belirlemiş olduğumuz ihtiyaç sahiplerine geçimlerini sağlamaları için gerekli ürünleri teslim ediyoruz. Bu projelerle ile birlikte aileler geçimlerini sağlayarak kendi ayakları üzerinde durabilecekler.


Yemen’de yaşanan iç savaş sonrası bozulan ekonomi ve halkın geçimlerini sağlamakta zorlanması nedeniyle başlattığımız ‘‘Tuktuk Dağıtımı’’ projesiyle fakir ve yardıma muhtaç aileler belirlenerek ‘‘Tuktuk’’ (3 tekerlekli motor) aracı dağıtımı yapılacaktır. Bu araçlar hem ulaşımda hem de yük taşımacılığında kullanılarak ailelerin gelir elde etmesi sağlanacaktır.

Yapacağınız destekle birlikte bir aileye Tuk Tuk aracı ulaştırılacaktır.
Bir Tuk Tuk aracı 1950 Euro (Karşılığı TL olarak bağış yapılabilir.)
Projeye destek sağlamak için dilediğiniz kadar bağışta bulunabilirsiniz.
‘‘TUKTUK’’ yazıp 2989’a sms göndererek 5 TL destekte bulunabilirsiniz.
‘‘TUKTUK’’ yazıp 6780’e sms göndererek 10 TL destekte bulunabilirsiniz.

Yemen Tuktuk Dağıtımı

Dünyanın dört bir tarafında yaşamlarını sürdüren yoksul ve ihtiyaç sahibi insanlara dernek olarak düzenli insani yardım ulaştırıyoruz. Eğitim, sağlık, su, ibadet ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kalıcı projeler ve su kuyuları inşa ediyoruz. Bu yardımların yanına insanlara mesleki eğitim vererek düzenli gelir sağlamaları amacıyla ‘‘Gelir Temini Projesi’’ ni hayata geçirdik. Birçok coğrafyada farklı mesleki alanlarda yaptığımız projeyle birlikte önceden belirlemiş olduğumuz ihtiyaç sahiplerine geçimlerini sağlamaları için gerekli ürünleri teslim ediyoruz. Bu projelerle ile birlikte aileler geçimlerini sağlayarak kendi ayakları üzerinde durabilecekler. Yemen’de yaşanan iç savaş sonrası bozulan ekonomi ve halkın geçimlerini sağlamakta zorlanması nedeniyle başlattığımız ‘‘Tuktuk Dağıtımı’’ projesiyle fakir ve yardıma muhtaç aileler belirlenerek ‘‘Tuktuk’’ (3 tekerlekli motor) aracı dağıtımı yapılacaktır. Bu araçlar hem ulaşımda hem de yük taşımacılığında kullanılarak ailelerin gelir elde etmesi sağlanacaktır. Yapacağınız destekle birlikte bir aileye Tuk Tuk aracı ulaştırılacaktır. Bir Tuk Tuk aracı 1950 Euro (Karşılığı TL olarak bağış yapılabilir.) Projeye destek sağlamak için dilediğiniz kadar bağışta bulunabilirsiniz. ‘‘TUKTUK’’ yazıp 2989’a sms göndererek 5 TL destekte bulunabilirsiniz. ‘‘TUKTUK’’ yazıp 6780’e sms göndererek 10 TL destekte bulunabilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik