Kış Yardımları

‘‘İyilik Isıtırsa Kış Üşütmez’’

 

Kış aylarının gelmesiyle birlikte başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir tarafında gerçekleştireceğimiz yardım çalışmalarına ‘‘İyilik Isıtırsa Kış Üşütmez’’ çağrısıyla başladık.

 

Soğuk kış aylarının kendisini hissettirmesi ile birlikte başta ülkemiz olmak üzere Suriye, Filistin, Lübnan, Orta Asya ve Balkanları da kapsayan kış çalışmalarımıza ‘‘İyilik Isıtırsa Kış Üşütmez’’ çağrısıyla gerçekleştiriyoruz.

 

İslam coğrafyalarında yaşanan krizlerin devam etmesi ile birlikte soğuk havaların gelmesi, bu bölgelerde hayata tutunmaya çalışan insanların çok zor koşullar altında yaşamasına neden oluyor. Son yıllarda komşu bölgelerde yaşanan savaşlar ve işgaller neticesinde milyonlarca insan göç etti. Yüz binlerce kişi hayatını kaybetti. Suriye ve Lübnan’da mülteci kamplarında yaşayan ihtiyaç sahipleri kış aylarını derme çatma çadır ve ısıtıcılardan yoksun bir şekilde geçirmekte.

 

Ülkemizde ve yardıma muhtaç coğrafyalarda kış kampanyası kapsamında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yardım çalışmaları kapsamında çetin kış koşulları altında yaşayan kardeşlerimizin kışlık ihtiyaçlarını bu yıl da desteklerinizle karşlıyoruz.

 

Başlattığımız kış yardımları kampanyası kapsamında belirlediğimiz acil ihtiyaç malzemeleri;

 

-Battaniye: 100 TL

-Bot: 100 TL

-Mont: 180 TL

-Gıda Kolisi 200 TL

-Atkı, bere ve eldiven: 70 TL

-Yakacak 1 ton: 1.200 TL

-Soba: 250 TL

 

Destek olmak için;

 

Başlatmış olduğumuz kış yardımları kampanyasına destek olmak için banka hesap numaralarına, www.sadakatasi.org.tr web adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca KIŞ yazıp 2989'a SMS göndererek 10 TL destekte bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0216 614 04 61 numaralı telefonu arayarak dernek yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

 

Kış Yardımları

‘‘İyilik Isıtırsa Kış Üşütmez’’ Kış aylarının gelmesiyle birlikte başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir tarafında gerçekleştireceğimiz yardım çalışmalarına ‘‘İyilik Isıtırsa Kış Üşütmez’’ çağrısıyla başladık. Soğuk kış aylarının kendisini hissettirmesi ile birlikte başta ülkemiz olmak üzere Suriye, Filistin, Lübnan, Orta Asya ve Balkanları da kapsayan kış çalışmalarımıza ‘‘İyilik Isıtırsa Kış Üşütmez’’ çağrısıyla gerçekleştiriyoruz. İslam coğrafyalarında yaşanan krizlerin devam etmesi ile birlikte soğuk havaların gelmesi, bu bölgelerde hayata tutunmaya çalışan insanların çok zor koşullar altında yaşamasına neden oluyor. Son yıllarda komşu bölgelerde yaşanan savaşlar ve işgaller neticesinde milyonlarca insan göç etti. Yüz binlerce kişi hayatını kaybetti. Suriye ve Lübnan’da mülteci kamplarında yaşayan ihtiyaç sahipleri kış aylarını derme çatma çadır ve ısıtıcılardan yoksun bir şekilde geçirmekte. Ülkemizde ve yardıma muhtaç coğrafyalarda kış kampanyası kapsamında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yardım çalışmaları kapsamında çetin kış koşulları altında yaşayan kardeşlerimizin kışlık ihtiyaçlarını bu yıl da desteklerinizle karşlıyoruz. Başlattığımız kış yardımları kampanyası kapsamında belirlediğimiz acil ihtiyaç malzemeleri; -Battaniye: 100 TL -Bot: 100 TL -Mont: 180 TL -Gıda Kolisi 200 TL -Atkı, bere ve eldiven: 70 TL -Yakacak 1 ton: 1.200 TL -Soba: 250 TL Destek olmak için; Başlatmış olduğumuz kış yardımları kampanyasına destek olmak için banka hesap numaralarına, www.sadakatasi.org.tr web adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca KIŞ yazıp 2989'a SMS göndererek 10 TL destekte bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0216 614 04 61 numaralı telefonu arayarak dernek yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik