Dini Bilgiler Eğitim Seti

Dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan kardeşlerimiz dini eğitim konusunda kaynak bulma sıkıntısı çekiyor. Sadakataşı Derneği olarak üzerimize düşeni yaptık ve kardeşlerimizin dini bilgiye doğru bir şekilde ulaşabilmesi için “HER DİLE DİNİ EĞİTİM SETİ” projesini hayata geçirdik. Ulaştığımız ülkelerin yerel dillerine göre hazırladığımız Kur’an-ı Kerîm ve Meali, Siyer-i Nebî (Peygamberimizin Hayatı) ve İslâm İlmihali’nden oluşan dini eğitim setini siz bağışçılarımızın desteğiyle kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Bu güne kadar 11 ülkede gerçekleştirdiğimiz “HER DİLE DİNİ EĞİTİM SETİ” projemizi destekçilerimiz sayesinde sürdürme ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan kardeşlerimizin kalbini sevgi ile doldurmayı hedefliyoruz.

Nepal, Vietnam, Nijer, Filipinler, Bulgaristan, Sri Lanka, Arnavutluk, Kıbrıs, Çad, Kenya, Etiyopya dillerinde başlayan “Dini Bilgiler Eğitim Seti” projesini yeni diller ekleyerek “HER DİLE DİNİ EĞİTİM SETİ” adıyla sürdürüyoruz.

Dini Bilgiler Eğitim Seti

Dinimizi ve kutsal kitabımızı dillerine çeviremedikleri için okuyamayan kardeşlerimizin yerel dillerinde Kur’an-ı Kerim ve dini bilgilerin yer aldığı kitaplar hazırlıyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

bağış güvenlik